HERMSYS

Możliwości badania termowizyjnego

Z pomocą kamery termowizyjnej sprawdzimy:

Badanie termowizyjne budynku

Badanie termowizyjne budynków staje się coraz bardziej popularne, szczególnie w budownictwie. Ta metoda pomiaru izolacyjności termicznej budynku jest w stanie zlokalizować miejsca wymagające doszczelnienia, w których straty ciepła generują wyższe koszty eksploatacyjne. Obraz zapisany kamerą termowizyjną jest w stanie przedstawić więcej niż jesteśmy w stanie zobaczyć ludzkim okiem. 

Termowizja wraz z testem szczelności budynku metodą Blower Door oraz sporządzone raporty wraz z analizami po tych badaniach daje nam całkowity obraz jakości wykonania obudowy budynku i jego izolacji termicznej.  

Badanie Termowizyjne

Wykrycie nieszczelności i sprawdzenie jakości wykonania budynku na etapie surowym zamkniętym dla firm budowlanych, deweloperów czy inwestorów może znacząco obniżyć koszty –

miejsc wymagających naprawy lub doszczelnienia powodujących straty cieplne, które znacząco wpływają na trwałość budynku i jego efektywność energetyczną.

Badanie Termowizyjne

Wykrycie nieszczelności i sprawdzenie jakości wykonania budynku na etapie surowym zamkniętym dla firm budowlanych, deweloperów czy inwestorów może znacząco obniżyć koszty miejsc wymagających naprawy  lub doszczelnienia powodujących straty cieplne, które znacząco wpływają na trwałość budynku i jego efektywność energetyczną.